SAVAGE B22MAG PREC 22WMR RFL BLK
SAVAGE B22MAG PREC 22WMR RFL BLK
$651.11
7 in stock
SAVAGE B22MAG PREC 22WMR RFL BLK
🔥 Your Trusted Online Firearms Store – Shop with Confidence!
Items Marked Online Only Are Not in Stock at Our Retail Location
Looking for the best prices on SAVAGE B22MAG PREC 22WMR RFL BLK by Savage? Golden Eagle Pawn proudly serves Dickson with unbeatable pricing, expert service, and exclusive rewards.
💰Best Prices in Dickson
🎁 Earn Rewards on Every Purchase.
🔫 Special Bundles & Firearm Packages Available.
🔒 Safe & Secure Checkout – Shop with confidence using trusted payment options.
🚨 Compliance-Ready – All sales follow federal, state, and local firearm laws.
🔥 Limited Stock – Visit Us Today or Shop Online Before They’re Gone! 🔥
| UPC | 062654705489 |
|---|---|
| Manufacturer | Savage |
| Manufacturer Part Number | 70548 |
| Action | Bolt Action |
| ATF Type | RIFLE |
| Barrel Finish | MATTE BLACK |
| Barrel Length | 18" |
| Caliber/Gauge | .22 Magnum |
| Capacity | 10 |
| Length | 49 |
| Number of Magazines | 1 10 rd. Rotary Magazine |
| Package Height | 3.5 |
| Package Width | 8.5 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1:16" |
| Shipping Weight | 10.15 |
| Sights | Optic Ready |
| Units per Box | 1 |
SAVAGE B22MAG PREC 22WMR RFL BLK
🔥 Your Trusted Online Firearms Store – Shop with Confidence!
Items Marked Online Only Are Not in Stock at Our Retail Location
Looking for the best prices on SAVAGE B22MAG PREC 22WMR RFL BLK by Savage? Golden Eagle Pawn proudly serves Dickson with unbeatable pricing, expert service, and exclusive rewards.
💰Best Prices in Dickson
🎁 Earn Rewards on Every Purchase.
🔫 Special Bundles & Firearm Packages Available.
🔒 Safe & Secure Checkout – Shop with confidence using trusted payment options.
🚨 Compliance-Ready – All sales follow federal, state, and local firearm laws.
🔥 Limited Stock – Visit Us Today or Shop Online Before They’re Gone! 🔥
| UPC | 062654705489 |
|---|---|
| Manufacturer | Savage |
| Manufacturer Part Number | 70548 |
| Action | Bolt Action |
| ATF Type | RIFLE |
| Barrel Finish | MATTE BLACK |
| Barrel Length | 18" |
| Caliber/Gauge | .22 Magnum |
| Capacity | 10 |
| Length | 49 |
| Number of Magazines | 1 10 rd. Rotary Magazine |
| Package Height | 3.5 |
| Package Width | 8.5 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1:16" |
| Shipping Weight | 10.15 |
| Sights | Optic Ready |
| Units per Box | 1 |




