SIG SAUER 226 9MM PSTL GRY, BLK G10, 3-10RD MAGS, OPTICS READY MASS COMPLIANT
SIG SAUER 226 9MM PSTL GRY, BLK G10, 3-10RD MAGS, OPTICS READY MASS COMPLIANT
$1,348.02
5 in stock
SIG SAUER 226 9MM PSTL GRY, BLK G10, 3-10RD MAGS, OPTICS READY MASS COMPLIANT
π₯ Your Trusted Online Firearms Store β Shop with Confidence!
Items Marked Online Only Are Not in Stock at Our Retail Location
Looking for the best prices on SIG SAUER 226 9MM PSTL GRY, BLK G10, 3-10RD MAGS, OPTICS READY MASS COMPLIANT by Sig Sauer? Golden Eagle Pawn proudly serves Dickson with unbeatable pricing, expert service, and exclusive rewards.
π°Best Prices in Dickson
π Earn Rewards on Every Purchase.
π« Special Bundles & Firearm Packages Available.
π Safe & Secure Checkout β Shop with confidence using trusted payment options.
π¨ Compliance-Ready β All sales follow federal, state, and local firearm laws.
π₯ Limited Stock β Visit Us Today or Shop Online Before Theyβre Gone! π₯
| UPC | 798681673698 |
|---|---|
| Manufacturer | Sig Sauer |
| Manufacturer Part Number | 226RM-9-LEGION-R2 |
| Action | Semi-Auto |
| Barrel Length | 4.4" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 10 |
| Model | P226 |
| Product Type | Double / Single Action |
| Safety | Decocker |
| Sights | Night Sights |
| Sights Type | XRAY3 |
| Slide Description | Optic Ready/Serrated |
SIG SAUER 226 9MM PSTL GRY, BLK G10, 3-10RD MAGS, OPTICS READY MASS COMPLIANT
π₯ Your Trusted Online Firearms Store β Shop with Confidence!
Items Marked Online Only Are Not in Stock at Our Retail Location
Looking for the best prices on SIG SAUER 226 9MM PSTL GRY, BLK G10, 3-10RD MAGS, OPTICS READY MASS COMPLIANT by Sig Sauer? Golden Eagle Pawn proudly serves Dickson with unbeatable pricing, expert service, and exclusive rewards.
π°Best Prices in Dickson
π Earn Rewards on Every Purchase.
π« Special Bundles & Firearm Packages Available.
π Safe & Secure Checkout β Shop with confidence using trusted payment options.
π¨ Compliance-Ready β All sales follow federal, state, and local firearm laws.
π₯ Limited Stock β Visit Us Today or Shop Online Before Theyβre Gone! π₯
| UPC | 798681673698 |
|---|---|
| Manufacturer | Sig Sauer |
| Manufacturer Part Number | 226RM-9-LEGION-R2 |
| Action | Semi-Auto |
| Barrel Length | 4.4" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 10 |
| Model | P226 |
| Product Type | Double / Single Action |
| Safety | Decocker |
| Sights | Night Sights |
| Sights Type | XRAY3 |
| Slide Description | Optic Ready/Serrated |









