Kimber Mfg.,inc 3700812 Custom LW Club Bundle 45ACP 7+1 5″ Front Serrations Stainless Slide KimPro Black F/S Rubber Grip
Kimber Mfg.,inc 3700812 Custom LW Club Bundle 45ACP 7+1 5″ Front Serrations Stainless Slide KimPro Black F/S Rubber Grip
$688.01
188 in stock
The Kimber Club Bundle (KCB) comes with three .45 ACP magazines, Mission First Tactical holster, Mission First Tactical magazine carries and Kimber Range bag.
π₯ Your Trusted Online Firearms Store β Shop with Confidence!
Items Marked Online Only Are Not in Stock at Our Retail Location
Looking for the best prices on Kimber Mfg.,inc 3700812 Custom LW Club Bundle 45ACP 7+1 5″ Front Serrations Stainless Slide KimPro Black F/S Rubber Grip by Kimber? Golden Eagle Pawn proudly serves Dickson with unbeatable pricing, expert service, and exclusive rewards.
π°Best Prices in Dickson
π Earn Rewards on Every Purchase.
π« Special Bundles & Firearm Packages Available.
π Safe & Secure Checkout β Shop with confidence using trusted payment options.
π¨ Compliance-Ready β All sales follow federal, state, and local firearm laws.
π₯ Limited Stock β Visit Us Today or Shop Online Before Theyβre Gone! π₯
| UPC | 669278378121 |
|---|---|
| Manufacturer | Kimber |
| Manufacturer Part Number | 3700812 |
| Barrel Length | 5" |
| Slide Description | Optic Ready/Serrated |
| Safety | Beavertail |
| Capacity | 7 + 1 |
| Caliber/Gauge | .45 ACP |
| Product Type | 1911 |
| Sights | 3 Dot |
| Model | Custom LW |
| Action | Semi-Auto |
| Number of Magazines | 3 7 rd. |
| Package Height | 3.5 |
| Package Width | 10.1 |
| Rate of Twist | 1-in-16" |
| Shipping Weight | 4.5 |
| Sights Type | Fixed Sights |
| ATF Type | Pistol |
The Kimber Club Bundle (KCB) comes with three .45 ACP magazines, Mission First Tactical holster, Mission First Tactical magazine carries and Kimber Range bag.
π₯ Your Trusted Online Firearms Store β Shop with Confidence!
Items Marked Online Only Are Not in Stock at Our Retail Location
Looking for the best prices on Kimber Mfg.,inc 3700812 Custom LW Club Bundle 45ACP 7+1 5″ Front Serrations Stainless Slide KimPro Black F/S Rubber Grip by Kimber? Golden Eagle Pawn proudly serves Dickson with unbeatable pricing, expert service, and exclusive rewards.
π°Best Prices in Dickson
π Earn Rewards on Every Purchase.
π« Special Bundles & Firearm Packages Available.
π Safe & Secure Checkout β Shop with confidence using trusted payment options.
π¨ Compliance-Ready β All sales follow federal, state, and local firearm laws.
π₯ Limited Stock β Visit Us Today or Shop Online Before Theyβre Gone! π₯
| UPC | 669278378121 |
|---|---|
| Manufacturer | Kimber |
| Manufacturer Part Number | 3700812 |
| Barrel Length | 5" |
| Slide Description | Optic Ready/Serrated |
| Safety | Beavertail |
| Capacity | 7 + 1 |
| Caliber/Gauge | .45 ACP |
| Product Type | 1911 |
| Sights | 3 Dot |
| Model | Custom LW |
| Action | Semi-Auto |
| Number of Magazines | 3 7 rd. |
| Package Height | 3.5 |
| Package Width | 10.1 |
| Rate of Twist | 1-in-16" |
| Shipping Weight | 4.5 |
| Sights Type | Fixed Sights |
| ATF Type | Pistol |




